Відгуки про компанію МЕБЛІ ВІД ВИРОБНИКА
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВера П.
Все добре,рекомендую
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлег Х.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталія Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталія П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВолодимир М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВалентин Я.
Не сподобалося що не було свердління направляючих отворів для закріплення самої лавки і шестигранника в наборі!!!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрій Д.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaанна
- михаил р.
наложки нема,промдоставки нема. тільки попередня оплата підприємству на рахунок. не зручно...
