Дитяча ігрова кухня 1500х400х1100 мм
Гайаритний розмір: 1500х400х1100 мм
Виготовлена з ЛДСП 16 мм.
Краї торцювані крайкою 1 мм.
Кольори в асортименті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість дверцят | 6 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Висота шафи | 1100 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 458 ₴







Відправка з 21 травня 2026
