Банкетка медична зі спинкою 1600х400х850 мм
Габаритні розміри, (ширина/довжина/ висота) мм: 1600х400х850
Застосовується в лікувальних і оздоровчих закладах у кабінетах, коридорах і вестибюлях для розміщення пацієнтів, які очікують вживання лікаря.
Металевий каркас із полімерно-порошковим покриттям, сидіння і спинка оббита штучною шкірою з вкладишем із поролону, ніжки каркаса мають полімерні вставки.
Конструкція розбірна під час транспортування займає мало місця, що неабияк заощаджує вартість доставки.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Обивний матеріал | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 144 ₴



Відправка з 18 травня 2026
