Шафа для документів (600*320*1150)
Шафа для документів виготовлена з ламінованого ДСП.
Торцовано
Ширина 600 мм
Глибина 320 мм
Висота 1150 мм
Ціна вказана в стандартних кольорах, з кольоровими елементами дізнавайтеся ціну в менеджера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 60 см |
| Глибина шафи | 32 см |
| Висота шафи | 115 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | за бажанням клієнта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 592 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі відвантажуються в розібраному вигляді, упаковані в гофрокартон. Складка: 5% від вартості товару








Відправка з 12 травня 2026
