Шафа для документів (300*300*1860)
Шафа для документів виготовлена з ламінованого ДСП.
Торцовано
Ширина 300 мм
Глибина 300 мм
Висота 1860 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж для документів |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 30 см |
| Глибина шафи | 30 см |
| Висота шафи | 186 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | за бажанням клієнта |
| Виробник | Власне виробництво ВИТАВ СТИЛЬ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 733 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі відвантажуються в розібраному вигляді, упаковані в гофрокартон. Складка: 5% від вартості товару





Відправка з 12 травня 2026
