Каркас стілець "Обілиск"
Каркас виготовлений із круглої труби 25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стілець |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | кругла труба покрита порошковою фарбою |
| Виробник | Власне виробництво ВИТАВ СТИЛЬ |
| Колір оббивки | за бажанням клієнта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 631 ₴


Відправка з 10 червня 2026
