
Шафа для армійських кашкетів і верхнього одягу 1500*600*1800 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 25 квітня 20267 015 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа для армійських кашкетів і верхнього одягу 1500*600*1800 мм
Виготовлена з ламінованого ДСП 16 мм Торцована кромкою 0,6 і 1 мм.
Розмір:
Ширина 1500 мм
Глибина 600 мм
Висота 1800 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | Стаціонарна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 450 мм |
| Глибина тумби | 375 мм |
| Висота тумби | 1500 мм |
| Товщина стінок | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 015 ₴



